Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
duo Axis l hudba na svadbu l modhttps://www.duoaxis.skOBROVSKÝ MULTIŽÁNROVÝ NADUPANÝ REPERTOÁR STOVIEK HITOV PRE VŠETKY GENERÁCIE.*INTERAKCIA S PUBLIK
Účtovníctvo Žilinahttps://www.alexis-consult.skPodvojné jednoduché účtovníctvo Žilina daňové priznanie poradenstvo živnostník účtovník ekonóm

7.ročník Or-Li Cup

Or-li otočili zápas a získali pohár

 

Aj tentokrát sa turnaja zúčastnilo až osem tímov z Oravy a Liptova. Prvú skupinu s prehľadom vyhrali Or-Li A, ktorí nestratili ani bod pred Lúčkami a Šošonmi. Čierny Peter zostal v rukách Párnice. V skupine boli bez bodu. V druhej kraľovali Dallasáci. Vyhrali všetko a z prvého miesta postúpili do finálovej časti. Z druhej priečky Istebné a posledným postupujúcim boli hráči Or-Li B. Družstvá umiestnené na štvrtých miestach odohrali zápas o celkové siedme miesto. Lepšie ho zvládli hráči Párnice, ktorí porazili Hrboltovú 7:4.

Finálová časť začala derby medzi prvým a druhým tímom Orlov. Do stavu 6:4 to bol vyrovnaný zápas, len koniec „rezerva“ nezvládla a skončilo sa to vysokým víťazstvom Orlov A. Tesné zápasy odohrali Lúčky s Istebným 3:2 a Šošoni prehrali s favoritom Dallasom 2:3. Prekvapivý výsledok pripravili Or-Li B, keď vysoko porazili Lúčky 10:3 a Liptáci stratili aj teoretickú šancu pobiť sa o víťazstvo na turnaji. Dramatický zápas sa hral medzi Or-Li A s Istebným. Favorit úlohu splnil a Istebné zdolal 4:2.

V ďalšom zápase Šošoni otočili duel s Orlami B, keď prehrávali už 1:4, ale v hektickom závere nakoniec vyhrali 5:4. Lúčky nezvládli záver s Dallasom a gólom na konci na súpera nestačili. Šošoni potvrdili stúpajúcu formu a Istebné prevalcovali 5:1 a obsadili štvrté miesto. V poslednom stretnutí si sily zmerali Or-Li A a Dallas. V priebehu podujatia nestratili ani bod a tak sa hral priamy súboj o prvenstvo. Ak chcel turnaj vyhrať Dallas musel proti Orlom vyhrať. Tým vďaka lepšiemu skóre stačila aj remíza.

Duel bol od začiatku opatrný. Súperi sa dobre poznajú a pravidelne sa umiestňujú na prvých dvoch miestach turnaja. Dallas využil chvíľkové zaváhanie a dostal sa do vedenia gólom Lejka. A keď ten istý hráč zvýšil na 2:0, zdalo sa, že je rozhodnuté. Orli však vystupňovali tempo a vytvorili si tlak. Päť minút pred koncom sa im podarilo znížiť Callom z pokutového kopu a hneď na to po strele Franka vyrovnali. Umnou hrou výsledok ustrážili a druhýkrát po sebe sa stali víťazom. Tretie miesto si na Liptov odviezli hráči z Lúčok.

Konečné poradie: 1. Or-li A, 2. Dallas, 3. Lúčky, 4. Šošoni D. Kubín, 5. OŠK Istebné, 6. Or-Li B, 7. Párnica, 8. Hrboltová

Najlepší brankár: Ján Maslo – Lúčky

Najlepší strelec: Marek Javorek (Or-li B) – 11 gólov

Najlepší hráč: Peter Plančo (Or-li A)

 

 

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah