Reklamné oznámenie
Dámska obuv a oblečenie https://www.e-nakupy.ske-nakupy.sk je internetový obchod s textilom, obuvou a s doplnkami. Dámska a detská obuv
ENERGO SYSTEM SK, s.r.o. https://www.energo-system.skelektromontáže , veľkoobchod elektroinštalačný materiál
CHRONOSs s.r.ohttps://www.chrnsstav.skLešenárske práce,prenájom lešenia, montáž a demontáž lešenia

12.ročník Or-Li Cup

 

M-Team obhájili prvenstvo

 

Dňa 6.1.2017.sa v športovej hale na SOU Kňažia,uskutočnil už 12.ročník tradičného novoročného halového futbalového turnaja OR-LI CUP 2017.Turnaja sa zúčastnilo 10družstiev z Oravy,Liptova a Turca.Nováčikmi na turnaji boli družstvá Fenomenos Dlhá a dve družstvá postavili zástupcovia polit.strany SNS.Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín a z každej do play-off postupovali štyri družstvá.Skupinu A ovládli hráči M-Teamu,ktorí stratili štyri body za dve remízy proti Dlhej a Lipt.Teplej.Hneď za nimi skončili prekvapujúco hráči SNS D.Kubín a potom nastala situácia ,kde až tri družstvá mali po zápasoch v skupinách na svojom konte štyri body a tak rozhodla minitabuľka,ktorá z hry o štvrťfinále vyradila družstvo nováčika Fenomenos Dlhá.Druhá skupina bola prekvapujúco v réžii Hrboltovej,ktorá nestratila ani bod,spolu s nimi postúpili aj Hubová a Istebné.O poslednom rozhodol pri rovnosti bodov vzájomný zápas a tak ako štvrté postúpili Príbovce.Čierny Peter tak zostal v rukách SNS L.Mikuláš. V prvom štvrťfinále si M-Team poradil s Príbovcami len tesne 1-0, v tom druhom Hrboltovú púť prerušila Lipt.Teplá,ktorá vyhrala nad Hrboltovou 1-2.Zdanlivo najľahšie do semifinále postúpili hráči SNS D.Kubín,ktorí porazili Istebné 4-1 a v poslednom zápase Or-Li vydreli víťazstvo nad Hubovou 1-0 a semifinále tak mohlo začať.

V prvom semifinále M-Team zmobilizoval všetky svoje sily a proti mladým Orlom si schuti zastrieľali a vyhrali 4-0.V druhom to bolo oveľa vyrovnanejšie a rozhodli až pokutové kopy.Šťastnejší boli hráči Lipt.Teplej,sklamaní boli hráči SNS D.Kubín,ktorí si však napravili chuť,keď v zápase o tretie miesto porazili novotvoriace sa družstvo mladých Orlov 2-1.Vo finále sa čakal vyrovnaný súboj avšak výsledok 3-0 pre M-Team hovorí za všetko.Hráči Lipt.Teplej siahli na dno svojich síl,ale rozbehnuté družstvo M-Teamu,ktorí v zápasoch play-off nedostali ani gól,si už víťazstvo vziať nedali a zaslúžene sa stali víťazom už 12.ročníka tohto turnaja a obhájili tak minuloročné prvenstvo.Ceny zúčastneným družstvám odovzdal spolu s hlavným organizátorom Jánom Michalicom, aj poslanec NR SR za stranu SNS a športový a marketingový riaditeľ MFK Ružomberok p.Tittel Dušan.

 

 

 

 

 

 

OR-LI CUP 2017

ROZPIS ZÁPASOV V SKUPINÁCH:


M-Team - SNS DK. 2-1
góly:Lejko,Koloredy Sadžakov


Iskra Hrboltová - SNS LM. 3-1
góly:Drdák2,Orolím Moravčík

Hubová - Príbovce 1-0
góly:Fila

OR-LI - LIPT.Teplá 1-2
góly:Machaj Bobek,Slovák

Iskra Hrboltová - Hubová 4-0
góly: Orolím,Kratka,Drdák,Sokol P.

M-Team - OR-LI 1-0
góly:Bartoš,

SNS LM - OŠK Istebné 0-3
góly: Sokol R.2,Katreniak

SNS DK - Dlhá 2-1
góly:Kubáni,Kohár Jendrišek

Iskra Hrboltová - Príbovce 4-0
góly: Kostroš,Sopúch2,Kratka

M-Team - Lipt.Teplá 0-0
góly:

Hubová - OŠK Istebné 1-0 
góly: Ondrovič,

OR-LI - Dlhá 4-0
góly:Osadský B.,Brenkus2,Michalic ml.

Iskra Hrboltová - OŠK Istebné 3-0
góly: Drdák2,Ondrík Pav.,

M-Team - Dlhá 1-1 
góly:Lejko, M.-Capuliak, M.

SNS LM - Príbovce 0-2
góly: Mazurák,Styk

SNS DK - Lipt.Teplá 2-1

góly:Konár,Válek Š. Bobek

Príbovce - Istebné 0-2
góly: Puškáš,Sokol R.

Lipt.Teplá - Dlhá 2-4
góly:Bobek2 Jendrišek 2,Juriga2

SNS LM - Hubová 3-2
góly: Maťko,Iľavský,Valaštiak - Chyla,Šrajner

SNS DK - Or-Li 0-0
góly:


CELKOVÉ PORADIE V SKUPINÁCH
Skupina A:                          Skupina B:
1.M-Team 8b                      1.Hrboltová 12b
2.SNS DK 7b                      2.Hubová 6b
3.Or-Li 4b                           3.Istebné 6b
4.Lipt.Teplá 4b                    4.Príbovce 3b
5.Dlhá 4b                            5.SNS LM 3b

Štvrťfinále:
M-Team - Príbovce 1-0
góly:Lejko

Hrboltová - Lipt.Teplá 1-2
góly: Sopúch - Bobek 2

SNS DK - Istebné 4-1
góly:Kohár,Beňuš,Válek Š.,Válek D. - Katreniak

Hubová - Or-Li 0:1
góly: - Brenkus

Zápas o 9.miesto:
Dlhá - SNS LM 3-0 kont.
góly:

Semifinále:
M-Team - Or-Li 4-0
góly: Otruba, Lejko,Bartoš,Dutka

Lipt.Teplá - SNS DK 2:1 pk.
góly:Bobek - Bača

Zápas o 3.miesto:
Or-Li  -SNS DK 1-2
góly:Brenkus - Válek Š. 2

Finále:
M-Team - Lipt.Teplá 3:0
góly:Bartoš,Lejko,Kolorédy


Celkové poradie:
1. M-Team
2. OŠK Liptovská Teplá
3. SNS Dolný Kubín
4. Or-Li
5. Iskra Hrboltová
6. TJ Poľana Hubová
7. OŠK Istebné
8. TJ Dynamo Príbovce
9. Fenomenos Dlhá
10. SNS Liptovský Mikuláš


Najlepší strelec: Miroslav Bobek (Liptovská Teplá)
Najlepší hráč: Adam Brenkus (Or-Li)
Najlepší brankár: Patrik Osadský (Or-Li)

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah