Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Dallas opäť víťazom Or-Li Cupu.

 

Dňa 27.12.2008. sa v športovej hale v Istebnom uskutočnil už 4.ročník halového futbalového turnaja Or-Li cup.Turnaja sa nakoniec zúčastnilo päť družstiev,keďže družstvo Párnice sa bez ohlásenia  na turnaj nedostavilo.To znamenalo,že sa musel meniť aj systém rozlosovania a z pôvodných dvoch skupín sa hralo systémom každý s každým.Prví dvaja po základnej časti hrali finále,tretí a štvrtý si to rozdali v boji o tretie miesto.Novinkou bolo aj rozhodovanie zápasov,keďže sme na turnaj povolali až dvoch rozhodcov,ktorí rozhodovali spoločne všetky zápasy a bola s nimi veľká spokojnosť.

Zápasy mali skutočne veľmi dobrú úroveň,družstvá sa viacmenej poznajú  z predchádzajúcich ročníkov o to viac prekvapivo vyznievali niektoré vysoké výsledky.Trocha viac sa hádam čakalo od družstva ŠŠ D.Kubín,ktorí až na zápas s Istebným moc zo svojho futbal.umenia neukázali.Kluby Istebného a Hrboltovej sa takisto nepredstavili v najlepšej forme a nakoniec si to rozdali v boji o tretie miesto,kde domáci hráči siahli na dno svojich síl a súpera z Liptova prestrieľali v pomere 5:3.Po minuloročnom veľkom finále,keď hráči Dallasu zdolali družstvo Or-Li po boji 3:2,sa aj teraz čakalo či potvrdí Dallas,že to na orlov skutočne vie.Už od začiatku tohto turnaja sa naplňali predpoklady zopakovania finále z predchádzajúceho ročníka.Or-Li v skupine valcovali svojich súperov vrátane svojho súpera družstva Dallasu,ktorého v skupine porazili vysoko 5:1 a tak sa čakalo či zopakujú svoj výborný výkon zo skupiny.Vo fantastickom finále mali hráči orlov excelentný nástup,keď v úvodných minútach viedli nad Dallasom 3:0,no tí tesne po prestávke vyrovnali na 3:3.Hráči orlov znova pridali a dostali sa do vedenia 5:3,no až trestuhodne premrhali svoju šancu zvíťaziť v riadnom hracom čase,čo skúsení hráči Dallasu využili na vyrovnanie tesne pred koncom zápasu.Prišli na rad pokutové kopy,ktoré sú aj viacmenej o šťastí,hráči Dallasu dali o jeden gól viac a tak sa už po tretí krát za sebou stali víťazom turnaja Or-Li Cup a odniesli si okrem pohára za víťazstvo v tomto turnaji,aj putovný pohár.

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah