Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

1.ročník Or-Li Cup

 

Po penaltách šťastnejší Or-li

Istebné - V športovej hale v Istebnom sa v nedeľu 12. februára uskutočnil 1. ročník futbalového turnaja Or-li cup 2006

Ani jedno mužstvo neodišlo z turnaja bez výhry, čo svedčí o jeho vyrovnanosti. V skupine skončili na prvom a druhom mieste Or-li a Istebné, ktoré malo aj najpočetnejšie zastúpenie hráčov. Tretie a štvrté družstvá Párnice a Hrboltovej zviedli súboj o 3. miesto. Párnica predviedla lepší výkon ako v skupine, i keď Hrboltová hlavne v prvom polčase, bola vyrovnaným súperom. Potom však hlavne individuálnymi chybami sa pripravila o konečnú 3. priečku a Párnica s prehľadom doviedla zápas do víťazného konca. Najlepší zápas turnaja sa odohral vo finále. „Or-li“ po vysokom víťazstve v skupine nenechali nič na náhodu a začali razantne, keď už v 5. minúte viedli 2:0. V druhom polčase hráči Istebného hektickým výkonom otočili zápas na 2:3. „Orli“ však nepadli na kolená a v závere po peknej akcii, minútu pred koncom, vyrovnali. V tomto okamihu turnaj vrcholil a museli rozhodovať penalty. Kedže „Or-li“ dali v nadstavenej sérii o jeden gól viac, stali sa víťazmi turnaja a zároveň sa otestovali pred prihlásením sa do miniligy.

Výsledky - skupinová fáza
Istebné – Hrboltová 3:0, góly: Dzúrik, Greguška, Badin, Or-li - Párnica 2:3, góly: Nguyen Cao, Kubinian – Lach 2, Serdel, Istebné – Párnica 3:2, góly: Dzúrik 2, Greguška – Lach, Katrenčík, Or-li - Hrboltová 10:2, góly: Michalic 4, Slosarčík 3, Nguyen Cao 2, Kubinian – Jacko, Bielik, Párnica – Hrboltová 3:5, góly: Katrenčík, Serdel, Kubačka – Kraľovenský 2, Jacko 2, Bielik, Or-li – Istebné 8:1, góly: Slosarčík 4, Michalic 3, Vanko – Žúbor .

Konečná tabuľka:

1.Or-Li 2 0 1 20:6 4
2.Istebné 2 0 1 7:10 4
3.Párnica 1 0 2 8:10 2
4.Hrboltová 1 0 2 7:16 2


Záverečné stretnutia
O 3. miesto
Párnica – Hrboltová 9:5 góly: Katrenčík, Serdel 4, Kubačka 3, Lach – Kraľovenský 3, Filip, Martvoň.

FINÁLE
Or-li – Istebné 4:3 (na pokutové kopy 3:2)góly: Slosarčík 2, Michalic, Nguyen Cao – Greguška 2, vlastný.

Konečná poradie mužstev na turnaji
1. Or-li, 2. Istebné, 3. Párnica, 4. Hrboltová
Tabuľka strelcov:
1. Slosarčík 9, 2. Michalic 8, 3. Serdel 6

 

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah