Reklamné oznámenie
Drobanex eu, Firma-živnostníkhttps://www.drobanex.euZdraví vás nová firma zváračských prác a e-shopu. Všetko pre kútikov a zváračov.
ENERGO SYSTEM SK, s.r.o. https://www.energo-system.skelektromontáže , veľkoobchod elektroinštalačný materiál
Dámska obuv a oblečenie https://www.e-nakupy.ske-nakupy.sk je internetový obchod s textilom, obuvou a s doplnkami. Dámska a detská obuv

13.ročník Or-Li Cup

Fotogaléria z turnaja

OR-LI CUP 2018

ROZPIS ZÁPASOV V SKUPINÁCH: 


Dynamečko - Fenomenos Dlhá 1:1 sk.B
góly: Zanovit - Kordiak

Lip.Teplá - Príbovce 5:0 sk.A
góly: Bobek 3,Almasky ,Milan

Attack Boys - Dynamečko 1:2 sk.B
góly: Márer-Šeliga 2

Istebné - Hrboltová 1:1 sk.A
góly: Kostroš -Jacko

SNS Dolný Kubín - ATTACK Boys 2:4 sk.B
góly: Hrabala,Michaliga D., Sojka 2,Jašica,Mores

Lip.Teplá - Istebné 5:1 sk.A
góly:Bobek 2,Tulinský,Milan 2-Šuth

Dlhá - ORLI 4:1 sk.B
góly:Zavoďančík 3,Kordiak-Hojo ml.

Príbovce - ORLI junior 0:3 sk.A
góly: - Osadský B.,Slosarčík,Machaj

SNS Dolný Kubín - Dynamečko 1:3 sk.B
góly:Lavrík M.-Šeliga 3

Lip.Teplá - Hrboltová 4:0 sk.A
góly: Almaský 3,Tulinský

Attack Boys - ORLI 3:1 sk.B
góly:Horváth,Šiška,Jašica-Vanko

Istebné - ORLI junior 1:7 sk.A
góly:Kostroš-Biel2,Michalic ml.2,Valek,Osadský B.,Janovec

SNS Dolný Kubín - ORLI 1:3 sk.B
góly:Hrabala - Hojo ml.,Michalic,Jonák

Lip.Teplá - ORLI junior 1:2 sk.A
góly:Almasky - Baričák,Machaj

Dlhá - Dynamečko 1:1 sk.B
góly:Kordiak - Zanovit

Príbovce - Hrboltová 1:2 sk.A
góly:Gomola - Paluga 2

Dynamečko - ORLI 0:0 sk.B
góly:

Hrboltová - ORLI junior 0:1 sk.A
góly: - Machaj

Dlhá - ATTACK Boys 2:2 sk.B
góly:Sirota2 - Jašica T. 2

Príbovce - Istebné 2:3 sk.A
góly:Lach,Čierny - Šuth,Kostroš 2


CELKOVÉ PORADIE V SKUPINÁCH
Skupina A:               Skupina B:
1.Or-Li junior                  1.Fenomenos Dlhá
2.Liptovská Teplá           2.Dynamečko
3.Hrboltová                    3.Attack Boys
4.Istebné                        4.Or-Li
5.Príbovce                      5.SNS Dolný Kubín

Štvrťfinále:
Liptovská Teplá - Attack Boys 5:2
góly:Almasky 4,Milan - Sojka,Farko

Dynamečko - Hrboltová 1:0 pp.
góly: Hrubec

Or-Li junior - Or-Li 3:1
góly: Machaj,Slosarčík,Osadský B. - Hojo ml.

Dlhá - Istebné 6:0
góly: Jendrišek R. 3,Zavodančík 2,Kordiak

Zápas o 9.miesto:
SNS Dolný Kubín - Príbovce 0:1
góly: Čierny

Semifinále:
Or-Li Junior - Dynamečko 0:1
góly: - Bača

Liptovská Teplá - Dlhá 2:1
góly:Almasky,Slovák - Ťapajna

o 3.Miesto:
Or-Li Junior - Dlhá 2:4
góly:Biel,Machaj - Jendrišek R.,Jendrišek I.,Sirota 2

Finále:
Dynamečko - Liptovská Teplá 1:4
góly:Šeliga - Tulinský 2,Almasky,Bobek

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah