Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

FK Poprad U 17 víťazom turnaja ORAVA CUP ISTEBNÉ 2015.

Obecný športový klub Istebné usporiadal 21.2.2015.v Dolnom Kubíne 8.ročník halového futbalového turnaja mladšieho dorastu– ORAVA CUP ISTEBNÉ 2015,o pohár starostky obce Istebné ,tentokrát za účasti siedmych družstiev.

Najväčšie zastúpenie malo družstvo z Popradu,ktorý  pricestoval do metropoly Oravy s dvoma družstvami U17 a U 16,zvyšok obsadenia turnaja doplnili družstvá iba z Oravy a tak sa čakala zaujímavá konfrontácia .Hralo sa spravodlivým systémom každý s každým.

Už v úvodnom zápase prišlo k prekvapeniu ,keď „domáce“ Istebné nestačilo na súpera zo Zázrivej a prehrávajú 2:5.Nakoniec to až také prekvapenie ale nebolo,lebo Zázrivá na turnaji hrala vynikajúco a celkovo nakoniec obsadila pekné  tretie miesto.Na druhom mieste pri rovnakom bodovom zisku ako Zázrivá a len kôli lepšiemu vzájomnému zápasu skončilo družstvo z Oravskej Jasenice,ktorá taktiež predvádzala výborné výkony.Víťazom turnaja sa nakoniec stal Poprad U17,keď jediné body stratil v poslednom zápase turnaja práve s Istebným,ktoré nakoniec skončilo na nepopulárnom štvrtom mieste.Piaty nakoniec skončil výber ORAVA JUNIOR TEAMU,od ktorých sa čakalo,že zamiešajú karty na vyšších priečkach.Na šiestom mieste skončili hráči FK Poprad U16,ktorí síce potrápili viacero favoritov,ale nakoniec jediné body získali len proti Černovej,ktorá s jediným bodom za remízu s Orava jun.teamom skončila na poslednom siedmom mieste.

Záver turnaja sa niesol v slávnostnom odovzdávaní cien a medailí  a vyhodnotení boli aj najlepší hráči turnaja.

Turnaj bol zároveň bodkou za mládežníckymi turnajmi v hale a pre Istebné či ostané kluby začína naplno príprava na zelených trávnikoch.