Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

11.ročník Or-Li Cup 

Nováčik turnaja M-Team ovládol 11.ročník OR-LI CUP 2016

Na nový rok 2.1.2016.sa v športovej hale v Dolnom Kubíne uskutočnil už 11.ročník halového futbalového turnaja Or-Li CUP 2016,ktorý každoročne usporadúva Michalic Ján so svojim družstvom Or-Li.Turnaja sa zúčastnilo až 10 družstiev z Oravy ,Liptova a Turca,ktoré boli rozdelené do 2 skupín.Z každej postupovali štyri najlepšie družstvá do vyraďovacej fázy-štvrťfinále.Čierny Peter tentokrát ostal na „kopačkách“ prekvapivo družstvu Or-Li a Istebnému,ktoré si to rozdali v súboji len o 9 miesto,kde po penaltách zvíťazili Or-Li.Skupinu A ovládli hráči M-Teamu o skóre pred Orlami juniormi,ktorí boli príjemným prekvapením turnaja a obhajcom minuloročného prvenstva Liptovskou Teplou..Druhú skupinu B. najlepšie zvládli hráči Dallasu pred Zurgenštajnom a Hrboltovou.Vo štvrťfinále k prekvapeniu nedošlo,lepšie postavené družstvá v tabuľke si poradili s družstvami na

nižších priečkach až na zápas po skupine druhých orlov juniorov,ktorí prehrali v dramatickom zápase s Hrboltovou.Družstvá tak postúpili do semifinále,kde najprv Dallas tesne prehráva svoj súboj s ďalším prekvapením turnaja Hrboltovou 2:3 a naopak M-Team zdoláva obhajcu turnaja Lipt.Teplú 3:0.V zápase o 3 miesto Dallas opäť tesne ponecháva triumf na strane súpera a prehráva zápas opäť 2:3 a už sa čakalo na finále.V ňom si pozíciu najlepšieho družstva na turnaji postrážili hráči M-Teamu,ktorí hrali na celom turnaji excelentne a zakopli len v jedinom zápase a už unavených hráčov Hrboltovej,ktorí sa nadreli na víťazstvo v semifinále,porážajú vysoko 4:0 a stali sa bez prehry na turnaji zaslúžene víťazom 11.ročníka Or-Li cupu 2016. „Som nesmierne rád,že pokračujeme v tradícii organizovania tohto turnaja,ktorý už má svoje meno a na ktorom sa pravidelne stretávajú výborní futbalisti z Oravy a Liptova a tentokrát aj z Turca a ďakujem všetkým za peknú hru v duchu Fair-Play a peknú atmosféru,čo je pre mňa zároveň záväzkom na jeho pokračovanie.“

(Michalic Ján)

 

Zápasy v skupine:

Orli Junior - Istebné 2:1

Góly:Osadský,Ustanik - Jendrišek

.............................................................................................................................................................

Zurgenštajn - Dallas 2:2

Góly: Virdzek 2 - Sojka ,vlastný gol

..............................................................................................................................................................

Šošoni - M-Team 1:3

Góly:Koloredy – Lukáčik,Bugan 2,

............................................................................................................................................................

Or-li - Hrboltová 1:2

Góly:Slosarčík – Orolin 2

...........................................................................................................................................................

Lip.Teplá - Or-Li Junior 1:3

Góly:Slovák – Válek,Brenkus,Mikolajčik

............................................................................................................................................................

Príbovce - Dallas 1:7

Góly:Mazurák - Jašica 3,Čučka 2,vlastný gol, Dudáš

..........................................................................................................................................................

Istebné - Šošoni 2:4

Góly:Zaťko,Jendrišek - Chromek ,Bugan 2,Koloredy

.............................................................................................................................................................

Zurgenštajn - Or-Li 1:4

Góly:Letko – Beňuš 2,Slosarčík,Kostroš

............................................................................................................................................................

M-Team - Istebné 5:0

Góly:Lukáčik 4,Bartoš

...........................................................................................................................................................

Zurgenštajn - Hrboltová 3:1

Góly:Letko 2,Janota - Kostroš

.............................................................................................................................................................

Šošoni - L.Teplá 3:4

Góly:Koloredy 2,Bugan – Slovák 4

..............................................................................................................................................................

Or-Li - Príbovce 2:3

Góly:Mihálik 2 - Matúš,Mazurák,Lach

.............................................................................................................................................................

Or-Li Junior - Šošoni 1:0

Góly:Mikolajčík -

............................................................................................................................................................

Dallas - Or-Li 8:4

Góly: Jašica 2,Dudáš 4, Čučka 2 – Beňuš,Kostroš, Slosarčík,Mihálik

.............................................................................................................................................................

M-Team - L.Teplá 3:0

Góly:Lukáčik 2,Lejko -

..............................................................................................................................................................

Príbovce - Hrboltová 0:4

Góly: - Kostroš 2,Lacko,Orolín

..............................................................................................................................................................

Istebné - L.Teplá 0:3

Góly: - Slovák 3

..............................................................................................................................................................

Zugerštajn - Príbovce 3:2

Góly:Virdzek,Sojka,Letko – Mazurák 2

.............................................................................................................................................................

M-Team - Or-Li Junior 2:2

Góly:Lukáčik 2 – Brenkus 2

..........................................................................................................................................................

Hrboltová - Dallas 2:3

Góly:Orolín 2 – Katreniak,Halák,Jašica

 

Poradie po zápasoch v skupinách:

Skupina A:

1.M-Team 10b

2.Or-Li Junior 10b

3.Lipt.Teplá 6b

4.Šošoni 3b

5.Istebné 0b

Skupina B:

1.Dallas 10b

2.Zurgenštajn 7b

3.Hrboltová 6b

4.Príbovce 3b

5.Or-Li 3b

 

Štvrťfinále:

M-TEAM - Príbovce 4:1

Góly:Melicherčík J. st. 2,Lejko,Lukáčik - Mazurák

...............................................................................................................................................................

Dallas - Šošoni 4:2

Góly:Jašica 2,Dudáš,Čučka – Koloredy,Bugan

...............................................................................................................................................................

Or-Li Junior - Hrboltová 1:3

Góly:Ustaník – Orolín 2,Kostroš

...............................................................................................................................................................

Zurgenštajn - L.Teplá 1:6

 

Zápas o 9.miesto:

Istebné – Or-Li 1:1 ,pok.kopy 4:5

 

Semifinále:

Dallas – Hrboltová 2:3

M-Team – Lipt.Teplá 3:0

 

O 3.miesto:

Dallas – Lipt.Teplá 2:3

Finále:

M-Team: Hrboltová 4:0

 

Celkové poradie:

1.M-Team 

2.Hrboltová

3.Liptovská Teplá

4.Dallas

5.Or-Li junior

6.Zurgenštajn

7.Príbovce

8.Šošoni

9.Or-Li

10.Istebné

 

Najlepší strelec: Kristián Lukáčik (M-Team)

Najlepší hráč: Adam Brenkus (Or-Li junior)

Najlepší brankár: Patrik Osadský (Or-Li junior)

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah